Teslimat Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünler aksi belirtilmedikçe Shopier.com anlaşmalı PTT Kargo ile adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı e-postasını takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra  PTT Kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Hafta içi ve Cuma günü saat 14:00’a kadar vereceğiniz siparişler en geç 2 iş günü teslim edilmektedir. Oluşacak yoğunluklar sebebiyle “Aynı Gün Kargo” hizmetini sunamayabiliriz . Cuma günü saat 14:00’den sonra verdiğiniz siparişlerin kargo ve gönderime hazırlanma sürçleri takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilmektedir.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı  sorumlu tutulamayız . Belge, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden sorumlu değiliz. Belirtilen günler içeriğinde belgeler Alıcı’ya ulaşmadıysa teslimat problemleri birsenden35@gmail.com e-posta adresine iletilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme Alıcı istemelidir. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Zarar paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda  birsenden35@gmail.com e-posta adresine tutanak eklenerek bildirilmelidir.