İptal ve İade Şartları

I. Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirten bir e-postayı birsenden35@gmail.com adresine gönderiniz. Tarafımıza gönderdiğiniz e-mail alındığında sizinle temasa geçilerek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.

İade edilen ürün yerine bir başka ürün verilecek veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır.

Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, en kısa sürede ürünün yenisi size ulaştıracaktır.

III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyen hatalı ürünle ilgili e-postayı birsenden35@gmail.com adresine gönderiniz. İade edilen hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Hatalı ürün iade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.